Rollbent
Rollbent M20 - Mineral Dokulu Dekoratif Kaplama Sıvası
ROLLBENT M20 üstün nitelikli, beyaz çimento esaslı, yüksek yapışma mukavemeti ve doğal şartlara dayanım özelliğinin yanı sıra, özel kimyasal katkılarla ve lif takviyesiyle arttırılmış, ısı değişikliklerine, suya ve dona dayanıklı kolay uygulanabilen mineral tane dokulu görünüm sağlayan son kat tane dokulu dekoratif kaplama sıvasıdır.
Rollbent M25 - Çizgi Desenli Dekoratif Kaplama Sıvası
ROLLBENT M25 üstün nitelikli, beyaz çimento esaslı, yüksek yapışma mukavemeti ve doğal şartlara dayanım özelliğinin yanı sıra, özel kimyasal katkılarla ve lif takviyesiyle arttırılmış, ısı değişikliklerine, suya ve dona dayanıklı kolay uygulanabilen mineral tane dokulu görünüm sağlayan son kat tane dokulu dekoratif kaplama sıvasıdır.
Rollbent M30 - Fayans ve Seramik Yapıştırıcısı
ROLLBENT M30 çimento esaslı, yüksek yapışma mukavemetine sahip, suya ve dona dayanıklı, 3-10 mm yatak kalınlığına sahip karo, fayans yapıştırıcısıdır.
Rollbent M35 Flex - Granit ve Seramik Yapıştırma Harcı
ROLLBENT M35 Flex is a cement based adhesive, extra high adhesion strength, high performance, flexible, one component and polymer additives, powder coating mortar preferred in granite and large size ceramics.
Rollbent M40 - Isı Yalıtım Levha Yapıştırma Harcı
ROLLBENT M40 İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (EPS, XPS, TAŞYÜNÜ) yüzeye yapıştırılmasında kullanılan, çimento esaslı, yüksek yapışma mukavemeti ve elastikiyet özelliğine sahip, ısı değişikliklerine, suya ve dona dayanıklı yapıştırıcıdır.
Rollbent M50 - Elya ı Isı Yalıtım Levha Sıvası
ROLLBENT M50, iç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (EPS, XPS, TAŞYÜNÜ, POLİÜRETAN KÖPÜK) yüzeylerinin kapatılmasında kullanılan, çimento esaslı, yüksek yapışma mukavemeti ve elastikiyet özelliğine sahip, ısı değişikliklerine, suya ve dona dayanıklı kolay uygulanabilen elyaf takviyeli ısı yalıtım levha sıvasıdır.
Rollbent M60 - Gazbeton Yapıştırıcısı
ROLLBENT M60 tek bileşenli, çimento esaslı, özel kimyasal katkılı, yüksek performanslı bir gazbeton örgü tutkalıdır. Gri renkte, ince toz halindedir.
Rollbent M70 - Kuvars Agregali Yüzey Sertleştiricisi
ROLLBENT M70 orta seviyede yüklere ve araç trafiğine karşı, endüstriyel alanların zemin yüzeylerinde kullanılan, yüksek kalitede KUVARS agrega içeren, aşınmaya dayanıklı, yüksek performansa sahip, beton yüzeylerde hafif ve orta yüklere karşı darbe ve tozuma mukavemetini de artıran bir yüzey sertleştirme harcıdır.