Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Alın
Söze, 1981 yılında kurduğu Yeni Levent Ticaret firmasıyla sektöre öncülük eden AYHAN BEZMEZ’i saygı, sevgi ve rahmetle anarak başlamak isterim.

1988 yılında ben, Mustafa CİNELİ, 1998 yılında ise Mehmet BORAN ve Dinçer SUYABAKAN ile dahil olduğumuz firmaya, 2000 yılında kurucumuz Ayhan BEZMEZ’in vefatından sonra, aile tarafından şirket yönetimine getirildik.

Geçen sürede, firmanın geçmişinden gelen itibarına, şahsi itibarlarımızı katarak, firmanın gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayarak tanıklık ettik.

2013 yılında, aile ve yönetim olarak, ortak kararla, Yeni Levent firmasının ticaret hayatını sonlandırmaya ve yönetim tarafından kurulacak şirketle faaliyete devam edilmesine karar verildi.

Şimdi Maraton zamanı.

06/05/2013 tarihinde kuruluşu yapılan MARATON A.Ş.
Yeni Levent kimliği altında 25 yıl süren serüvenden edindiği, bilgi-deneyim kültür ve etik anlayışı ile aynı kadro ve yeni katılan profesyonel ekip arkadaşlarıyla, mevcut hizmetlerine, yenilerini katarak iş ortaklarıyla beraber büyümeye devam edecektir. 06/05/2013

01/01/2020 Maraton’a devam…
Geçen süreçte kayda değer projelere imza atmış firmamız, marka, kadro, bölge ve hizmet unsurlarında çeşitlenmeğe, gelişmeye ve kaliteye önem vermiş olup özellikle insana yatırım yaparak yoluna ve büyümeye devam etmektedir.

Mustafa CİNELİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar